KONST / Litografier / Färglitografi 14897095
nr 1489 7095
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 27x38cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:17:15
12/9 17:43:26
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker